Seks Turizmi İle Gelişmek

Hiç yazasım yoktu aslında, yarın sabah Ankara’ya gideceğim için yolculuklardan önce uyumayı pek sevmiyorum. Arabada ya da uçakta gereksi zamanlarda uyumak için.

Bundan bir hafta kadar önce, patronumun sponsorluğunda bir yurtdışı gezisi yapma şansım oldu. Garip eğlenceli bir o kadarda öğreticiydi. Genelde yalnız gittiğimde içmek ve gezmekten başka bir şey yapmadığım için pek fazla şey öğrenemiyorum.

Ekonomisi kötü olan ülkeler vardır, küçük ya da büyük farketmez bu ülkelerin revaçtaki mesleği fahişeliktir. Fahişeleri aşşağılamak değil benimkisi, çoğu 2 kuruşluk mahalle orospusundan çok daha gururlu akıllı kişilerdir fahişeler. Hele üniversitelerde gördüklerinizden kat be kat iyidirler.

Bir ara karadenizde, nataşa çılgınlığı vardı. Yıkılan sscb’nin yankıları dünyada duyuldu, kadınları karadenizde tanındı. Karadenizli neyi  varsa yoksa, sattı ruslara yedirdi. Ev araba, toprak vs vs…
Karadenize gelen nataşalar, burda bacakarası bankayı kullanarak, yurtlarına dövizlerle döndüler eşyalarla döndüler. Ne mağaza sahipleri seks karşılığı eşya, giysi gibi şeyler verdiler çuval çuval.

Şu anda rusyanın halini görüyorsunuz, 15 yıl önce açlıktan geberen millet şimdi dünyanın en büyük ekonomilerinden biridir. Moskova dünyanın en pahalı ve gözde şehirleri arasına girmiştir.

Bunun sırrı arkadaşlar bacakarası bankada ve milletimin sekse olan açlığından kaynaklanmaktadır. İş gezisi için gittiğimiz yer gürcistan ve rusyaydı. Gürcistan, yaptığı bir geri zekalılık sonucu rusyayla savaştı. Savaş dediğimi şey 3 saat sürdü, rusyanın sahip olduğu tank sayısı gürcistanda yaşayan insan sayısından fazla, 3 saatte tifliste tankla gezdi adamlar. Bu yüzden gürcüler en büyük ihracat yaptığı rusyayı kaybetmiş oldu. Ekonomik buhrana düşen gürcistanta revaçta olan mesleği tahmin etmek pek zor değil.
Bundan iki yıl önce gürcistanda 45 Lariye(gürcistan parası, o sıralar 1 türk lirası 1.5 lari 1.8 lari arası değişiyordu) 4-5 kadınla grup seks yapabilirdiniz, şimdi ise 150 dolara maymun yavrusuyla falan sevişirsiniz. 150 dolar onlar için az para değil arkadaşlarım. Öğretmenleri aylık 120 dolar maaş alıyor, fahişeler gecede minimum 150 dolar kazanıyorlar.
Fahişeler belirli bir süre çalışıp iş yeri açıyorlar, tabi bu kazandıkları para da ekonomiye katkı oluyor. Bizimkiler yine buradan ev araba, toprak satıp gürcistanlı hatunlara yediriyorlar. Şu Türk milletinin uçkur düşkünlüğüne anlam verebilmek mümkün değil. Bizim ülkemizde bu kadar fahişe varken niye dövizleri başka bir ülkeye bırakıyorsunuz ki?

Şimdi yunanistan halkı çok or durumda, ekonomik buhranla savaşıyor. Yakında ege ve akdeniz kıyılarımıza helen akınları başlar. Bana güvenin dostlarım, ikiüç yıl içinde yunanistanın ekonomik durumu bizden çok daha iyi olacak. Çünkü biz öyle bir milletiz ki, siktiğimiz millet kalkınır.

Dipnot: Karakterim ve prensiplerim gereği para karşılığı seksi tasvip etmiyorum. Yapmayın! Kendinize saygınız olsun, istenmeyecek bi insan değilsiniz. Kötü biri değilsiniz, sizi her şeyiyle sevecek, sizinle bedenini ruhunu paylaşacak birini bulabilirsiniz. Sadece kararlı olun, saygılı olun.

Tüm bu seks piyasasını nerden mi biliyorum diyorsunuz, hiç bir fahişeyle birlikte olmadan. Sohbet etmek için seks yapmanız gerekmiyor, iki kadeh içmeniz yeter, insan olmanız yeterli. Başkalarının tecrübelerinden faydalanmanız yeterli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir