Facebook Salakları ve Salaklıkları

Online et pazarlarının dünyada en fazla tanınmışlarından, lafta eski arkadaşlarını bul haberleş diye kurulmuş aslında kişisel bilgi toplamak(çalmak) için geliştirilmiş bir sistem facebook. Facebook sahibi olan bebe de diyorki türkler çok sosyal. Facebookun en fazla kullanıldığı ülkeler arasında ilk 5 te olmamızdan dolayı, mal daha bilmiyorki asosyal  ve kültürsüz bir halk türkler. Bilgisayar başında oturup kendini okşamak sosyallik olmuş günümüzde.

Bu sistemin içinde her türlü salağı bulabilirsiniz, yazıma konu olan kişilerde bunlardan. Bu kadar ön sevişme yeter artık olaya girelim.

Birinci Cins
Siktirimilyon Arkadaş
Bu cins dalga geçmeyi en fazla sevdiğim kişiler arasında niyeyse. Kişinin profile bakarsınız 1580(atıyorum) arkadaş, aslında çoğunu tanımıyor lafta eklenmiş, kendini pazarlama ve ben ne sosyalim deme amaçlı. Halbuki biz gerçeği biliyoruz…
Olası ekleme diyalogları
-aaa çok yakısıklıymış ekliyim
-aaaa çok güzelmiş ekliyim
-Memesi de var lan bunun
-Ahyyy kaslı bu ya yerim bunu ekle kız ekle.

İkinci Cins
38 Kardeş 15 baba 8 Anne 16 Çocuk

Bayılıyorum ben bunlara özelliklede laf sokmaya, profile bakarsınız herkes kardeş kız kardeş iki günde bir de yenisini eklerler birini çıkartıp . Sorarsınız bu ne diye niye herkesi kardeş diye ekliyorsun cevap olarak çok hoş bir şey gelir ” anlaştığım kişileri kardeş olarak ekliyorum ” gülümseyip geri durursunuz.
İki gün sonra statüs kısmında bir yazı ”  İbne/Orospu seni kardeş bildiğim günlere yazıklar olsun”  tabi bu yazıyı gördükten sonra yüzünüzdeki gülümseme daha da büyür. Bu kişilerin birbirlerine
Samimiyet ve insanlarla mesafeyi ayarlayamayan basit ve komik kişiler.

Üçüncü Cins
Yavşamanın bokunu çıkartmak.

Hepiniz bu kişileri sıkça görüyorsunuzdur, kadını erkeği yok bunun mallığın cinsiyeti olmaz çünkü. Kız yada erkek katıksız yaratıktır afedersiniz sokakta yanından geçseniz yüzüne tükürmeyi bırakın sümüğünüzü atmazsınız. Facebookta hafif dekolteli bir fotoğraf ya da arabada çekilmiş bir fotoğraf onu çok yakışıklı çok güzel yapar.
Bu kişilerede yaratığa benziyorsun bakma sen bu söylenenlere kendini triplere sokma demek için ise çok geç kalınmıştır, Yavşaklar zaten çoktan o götü gökyüzüne yaklaştırmıştır fakat bilmedikleri şey ise, Yukarı çıkan her şey mutlaka aşağı iner.

– ÇHok güzelsin kukucan canım bayılıyorum sana (kalp smileyi)
-Ayyhh Thesekkür ederim canım

-Ne yakışıklı çıkmıssın angutcan
-Tabi canım ne sandın

Dördüncü Cins
Günde 1500 Alıntı Paylaşan Mallar

Alıntı yapılan kişiler bellidir, Eski sevgiliden kilo işi kazık yenildiyse ve ağzına sıçıldıysa kızın, Can Dündar, Can Yücel halay başını çeker.
Erkekler için ise Friedrich Nietzsche nin sözleri çok sevilir , kendiside zamanında bir kadın tarafından telef edildiği için kadınlar konusunda oldukça ağır sözleri mevcuttur. Bunun yanında Mevlanalar, Cemal Süreyyalar havada uçuşur.

Beşinci Cins
Özel mesaj atmak varken duvara yazan beyinsizler.
Beni en fazla kızdıran sperm zahiyatı kişiler bunlar. A şahsıyla B şahsı arasında bir şey var. Sizin aranızda olan bir şeyi benim gözüme niye sokuyorsunuz? Duvara yazacağına yiyeceğin haltı o kişiye özel mesaj atsana. Bu kadar kesmiyor mu aklın? Yoksa burada amaç reklam yapmak mı ,” aaa ben şunu yapıcam bunu yapıcam ” demek mi nedir? Nasıl bir zihniyetin ürünüsünüz, gerçekten sizleri gördükçe ürküyorum bir insan evladı(Mecazidir siz olsanız olsanız primat eniği olursunuz) böyle salakça bir şeyi yapar ve neden yapar.

A -Ben geceğim sizin oraya beni gezdirirsin ay arabamlamı geleyim yoksa bir uçağa falan atlayıp mı bilemedim (çok güzel oldum ya reklamımıda yaptım reklamın iyisi kötüsü olmaz)
B – Ay canım gel gel, Ben zaten süper sosyal bir insanım seni gezdiririm barlara falan gideriz akarız çoşarız ( annem de bulaşık yıkamaya çağırıyor üff nasıl izin alacağım ben burda bol keseden sallıyorum ama )

Şu anda aklıma gelen cinsler bu kadar sizin aklınıza gelen olursa yorum kısmına yazabilirsiniz yazıya eklerim. İyi eğlenceler kültür yumağı sevgi pıtırcığı okuyucularım.

“06/12/2010”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir